BİZ KİMİZ ?

Kozalak Yapı, 19 yıldır sahip olduğu tecrübe ve bilgiyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmaktan heyecan duyar. Kurulduğu günden itibaren proje ve restorasyon konusunda önemli işler yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Kurulduğu ilk andan itibaren, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, artık hem bugüne kadar Türkiye’nin değerlerine yatırım yapmış lider bir Türk markasıyız, hem de dinamik, vizyoner, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, inovatif, rekabetçi bir dünya şirketiyiz. Türkiye’nin insan, hammadde ve lokasyon gücünü dünya teknolojisiyle birleştirdik. Türkiye ve dünya için üretim yapıyor, çıtamızı her zaman en yukarıda hedefleyerek değerlerimizi sınırlarımızın dışına taşıyoruz. Teknolojiye uyumlu, yenilikçi, rekabetçi ve çevreye saygılı üretim yapan bir şirket olarak, değişim seferberliğinden alnımızın akıyla çıkacağımızdan eminiz. Bu ilkelerden bir saniye bile vazgeçmedik.

Hizmetlerimiz, montaj sonrası da devam etmektedir. Periyodik olarak kontrol yapmakta ve en ufak bir sorunda aynı gün içerisinde müşterimize ulaşıp, sorunu çözümlemekteyiz. Bir başka farkımız ise, tamamladığımız işe ömür boyu garanti vermekteyiz.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İşlerimizde başarı ve sürekliliğin teminatı, ”hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Kozalak Yapı, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

TUTKUMUZ

Tüm büyük sektörlerde mimarlık, planlama ve endüstriyel tasarımı kapsayan ödüllü bir firma olarak, güzel biçimde ve işlevle binalara hayat veriyoruz.

TADİLAT VE DEKORASYON 91%
3D PROJE ÇİZİMİ 90%
ENDÜSTRİ 93%
BANYO VE MUTFAK YENİLEME 93%
PLANLAMA 98%
DIŞ CEPHE VE ISI SİSTEMLERİ 96%

EŞSİZ SÜREÇLERİMİZ

Çalışmla alanlarımız müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve proje paketleri için bir rehberdir.

BEYİN FIRTINASI

Keşfedelim, projelendirelim ve birebir uygulayalım.

PROTOTİPLEME

Bütçeye göre tasarım ve projelendirme, yüksek kalitede hizmet, hızlı ve kesin sonuç.

BİTİŞ

Hayalinizdeki evinize kavuşun

BİZİM SÖZÜMÜZ

Üstlendiğimiz her proje ve görevde en değerli değerlerimizi korumaya kararlıyız.